Recyclingowe warsztaty szycia – Torba na lato

Serdecznie zapraszamy Mieszkanki i Mieszkańców Grzegórzek na bezpłatne warsztaty z szycia toreb z recyclingu. Wydarzenie odbędzie się 17 lipca w Centrum Edukacji Klimatycznej w ramach akcji Lato na Grzegórzkach i jest finansowane z budżetu Rady Dzielnicy II.

Podczas warsztatów z niepotrzebnych już resztek materiałów uszyjecie torbę na lato. Będziecie mogli samodzielnie wykroić torbę lub skorzystać z fachowej pomocy ekspertek ze Szkoły kroju i szycia Slow Fashion Cafe. Aby wziąć udział w warsztatach nie są potrzebne umiejętności krawieckie – pod okiem fachowców nauczycie się prostej obsługi maszyny do szycia. Pokażemy Wam jak niepotrzebne rzeczy przerobić na torbę, która będzie unikalnym dziełem, bo stworzonym przez Was. Warsztaty to też forma inspiracji i budowania świadomości na temat zero waste. W ten sposób mamy realny wpływ na otaczające nas środowisko. Mamy nadzieję, że będzie też okazją do integracji z innymi mieszkankami i mieszkańcami Grzegórzek.

Informacje:

Warsztaty odbędą się 17 lipca 2024 r. (g. 17.00-20.00) w Centrum Edukacji Klimatycznej, Wielopole 17A. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny dla mieszkańców Grzegórzek.

Zapisy: od 3.07.2024 r. od g. 10.00 mailowo: rezerwacje@cek.krakow.pl lub telefonicznie: 12 616 78 58. Liczba miejsc ograniczona/kolejność zgłoszeń.

Partnerem wydarzenia jest Wydział Gospodarki Komunalnej i Klimatu UMK.

0 replies on “Recyclingowe warsztaty szycia – Torba na lato”