Wakacje nad wodą – konkurs fotograficzny dla dzieci i młodzieży

Wakacje to czas, na który czekamy cały rok. Wielu z nas jako cel swoich letnich podróży czy wypoczynku wybiera miejsca usytuowane nad wodą. Zarówno nad morzem, jeziorem, rzeką jak i na basenach można spędzić wyjątkowe chwile. Do udokumentowania właśnie takich chwil zachęcają: Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta oraz Park Wodny w Krakowie, którzy pod hasłem Wakacje nad wodą ogłosili konkurs fotograficzny.

 

 

 

 

 

 

Do udziału w konkursie zapraszamy dzieci i młodzież w wieku 10-17 lat. Pracą konkursową może być wyłącznie fotografia przedstawiająca tegoroczny wakacyjny wypoczynek nad wodą i zgłoszona w jednej z dwóch kategorii:
  • wypoczynek w Parku Wodnym w Krakowie
  • wypoczynek nad wodą

 W okresie od 1 lipca do 31 sierpnia 2012 r. każdy uczestnik może nadesłać na konkurs jedno zdjęcie.

Oceny nadesłanych prac dokona specjalnie powołane jury kierując się walorami artystycznymi i tematycznymi fotografii oraz wymogami technicznymi określonymi w Regulaminie.

Celem konkursu jest zachęcenie dzieci i młodzieży do rozwijania swoich zdolności twórczych.

Patronat nad konkursem objęli: Dziennik Polski, Głos. Tygodnik Nowohucki, Rodzinny Kraków.

Informacje o konkursie można również uzyskać w siedzibie Działu Imprez i Promocji Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta (os. Centrum A 6a w Krakowie), telefonicznie (12 644 68 10 wew. 23) lub mailowo imprezy@krakownh.pl

Dokumenty do pobrania:

karta zgłoszenia

0 replies on “Wakacje nad wodą – konkurs fotograficzny dla dzieci i młodzieży”