Okręgi

mapa okręgów

Dzielnica II Grzegórzki (9. Kadencja 2023-2028)

Mieczysław Czytajło – okręg nr 1 – ulice:

BOLESŁAWA CHROBREGO 24, 26, 28, 29, 32B, 35, 35A, 35B, 37, 39, 41, 43, 45, 49, 51.

BRATKOWA 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14.

CIEPLIŃSKIEGO 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 34, 36, 36A, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 50A, 52, 54, 56.

DUKATÓW 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10A, 10B, 11, 12, 13, 14, 15, 15A, 16, 17, 19, 19A, 20, 21, 23, 25, 27, 27A, 29.

FARMACEUTÓW 2, 7, 9, 11, 19, 21.

KĄT 1, 3, 4, 5, 6, 6A, 8, 10, 12, 14, 16.

KRYNICZNA 2, 3, 3A, 4, 5, 6, 6A, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 17, 19.

LESISTA 2, 3, 4, 5, 6, 8, 10.

LOTNICZA 1, 2, 2A, 3, 4, 4A, 4B, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14A, 14B, 16, 18, 20, 22, 24.

ŁUKASIEWICZA 1, 2, 3, 4, 6, 8, 10, 10A, 12, 14, 16, 18, 18A, 20, 20A, 22, 24, 26, 26A, 28.

NADBRZEŻNA 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8.

NARZYMSKIEGO 1, 2, 2A, 3, 3A, 3B, 3C, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 22A, 22B, 23, 24, 25, 26, 28, 30, 30A, 32.

OLSZYNY 1, 2, 3, 4, 4A, 5, 6, 8, 8A, 9, 9A, 9B, 10, 11, 11A, 12.

OTWINOWSKIEGO 1, 4, 6, 8, 10, 12, 16, 18, 20, 22, 27, 27A, 29.

STOKROTEK 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15, 17, 20, 20A.

Karol Zawiślak – okręg nr 2 – ulice:

ALEJA PŁK BELINY-PRAŻMOWSKIEGO 53, 55, 57, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 68A, 68B, 69, 71.

BOLESŁAWA CHROBREGO 2, 2A, 3, 3A, 3B, 4, 4A, 5, 5A, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 17, 17A, 18, 19, 21, 21A, 23.

DOMKI 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8A, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 15A, 16, 17, 18, 19, 21.

GROCHOWSKA 2, 3, 3A, 4, 4A, 4B, 5, 6, 6A, 6B, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18A, 19, 19A, 20, 21, 22, 22A, 24, 26.

IDZIKOWSKIEGO 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11A, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17A, 17B, 18, 19, 20, 21, 23, 23A, 24, 24B, 24C, 25, 27.

JAWORSKIEGO 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 10A, 11, 12, 13, 15, 16, 16B, 17, 18, 19A, 19B, 21.

KSIĘDZA BISKUPA BANDURSKIEGO 25, 27, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 62A, 64, 66, 68.

KSIĘDZA SKORUPKI 4, 6, 8, 10, 10A, 11, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 26, 26A, 28, 30.

NA WIANKACH 12, 20, 22, 24, 26.

NORWIDA 1, 3, 4, 5, 6, 7, 7A, 7B, 8, 9, 10, 11, 13, 13A, 13B, 15.

OLSZAŃSKA 2, 4, 6, 6A, 6B, 8, 12, 14, 16.

RAKOWICKA 37, 39, 41, 41A, 43, 43A, 43B, 49, 51, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 77A, 79, 81, 83, 83A, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99.

RUSAŁEK 3, 4, 5, 6, 7, 7A, 8, 10.

Jakub Czołowski – okręg nr 3 – ulice:

ALEJA POKOJU 16, 18, 18A, 18B, 18C, 18D, 18E.

CYSTERSÓW 2, 3, 3A, 5, 6, 7, 7A, 7B, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13A, 14, 16, 18, 19, 19A, 20, 20A, 20B, 20C, 20D, 20E, 21, 21A, 21B, 21C, 21D, 22, 24, 26, 26A, 26B, 26C.

FABRYCZNA 1, 1A, 1B, 5, 5A, 5B, 7, 9, 11, 13, 15, 16, 17, 18, 18A, 20, 20A, 25.

MOGILSKA 57A, 59, 65, 67A, 69, 69A, 71, 71A, 73, 75, 77, 79, 81, 85, 97, 99.

MOSIĘŻNICZA 44.

Marta Pogan – okręg nr 4 – ulice:

GRZEGÓRZECKA 67C, 67D, 67E, 67F, 67G, 67H, 69, 69A, 69B, 69C, 69D, 69E, 71, 73, 73A, 73B, 77, 77A, 77B, 79, 79A, 79B, 79C, 79D, 79E, 79F.

PROFESORA STACHOWSKIEGO 4.

Karol Kwiatek – okręg nr 5 – ulice:

ALEJA PŁK BELINY-PRAŻMOWSKIEGO 9, 11, 11A, 13A, 15, 15A, 17, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 49A.

BRODOWICZA 1, 2, 3, 5, 5A, 5B, 5C, 6, 6A, 7, 8, 9, 9A, 10, 11, 12, 13, 13A, 13B, 14, 16, 16A, 16B, 18, 20, 20A, 20B, 22, 24, 24A, 26, 28, 30, 32A, 32B, 34, 36.

GENERAŁA BEMA 2, 3, 4, 5, 6, 6A, 7, 9, 9A, 11, 12, 12A, 12B, 14, 15, 16, 17, 19, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 33, 35.

GROCHOWSKA 23, 23A, 25, 27A, 27B, 27C, 29, 29A, 31, 35, 37, 39, 39A.

GRUNWALDZKA 12, 13, 15, 16.

KASPROWICZA 1, 3, 4, 4A, 5, 5A, 6, 7, 8A, 8B, 9, 9A, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 24A, 25, 25A, 26, 27, 28A, 28B, 28C, 28D, 28E, 29, 30, 32, 34.

KIELECKA 19, 20, 21, 22, 23, 23B, 23C, 24, 25, 26, 27, 27A, 28, 29, 29A, 29B, 29C, 30, 32A, 32B, 34, 36.

KSIĘDZA BISKUPA BANDURSKIEGO 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11A, 12, 12A, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 26, 28, 30, 30A, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48.

MONIUSZKI 2A, 3, 4, 6, 8, 8A, 10, 15, 18, 19.

OLSZAŃSKA 9, 11, 13, 15, 17, 18, 18A, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 32, 34.

ORLĄT LWOWSKICH 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11A, 12, 13, 14, 15, 15A, 16, 17, 18, 18A, 19, 20, 21.

PLAC PREZYDENTA RACZYŃSKIEGO 1.

WILKA-WYRWIŃSKIEGO 1.

Michał Kowalówka – okręg nr 6 – ulice:

CZYŻYŃSKA 21.

DĄBSKA 18D, 18E, 18F, 18G, 18H, 18I, 18K, 18L, 18M, 18N, 20, 20A, 20B, 20C.

LEMA 24, 26, 28.

Łukasz Derdziński – okręg nr 7 – ulice:

ALEJA PŁK BELINY-PRAŻMOWSKIEGO 1, 3, 5, 7.

EISENBERGA 1, 1A, 1B, 3, 4, 5, 7, 9, 11.

GARCZYŃSKIEGO 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15, 17, 19.

GENERAŁA CHŁOPICKIEGO 1, 3, 4, 5, 6, 7, 7A, 8, 9, 10, 12, 14, 16, 18.

GENERAŁA SOWIŃSKIEGO 1, 2, 2A, 2B, 3, 3A, 3B, 3C, 4, 5, 5A, 6, 7, 8, 9, 10, 10A, 10B, 12, 14.

GRUNWALDZKA 5, 8, 9, 10, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 28.

KIELECKA 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7A, 7B, 8, 9, 10, 12, 14, 16, 16A, 17, 18.

MISIOŁKA 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10.

MOGILSKA 22, 24, 26, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 78, 78A, 80, 86, 98, 100, 102, 102A, 104.

MONIUSZKI 20, 20A, 21, 22A, 22B, 23, 23A, 24, 25, 26, 27, 27A, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 41A, 41B, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69.

ORDONA 2, 4, 6, 8.

RYMARSKA 3, 12, 12B, 14, 14A.

SUPNIEWSKIEGO 7, 9, 11.

ZALESKIEGO 1, 2, 3, 4A, 4B, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11A, 12, 13, 14, 15, 16, 16A, 17, 18, 18A, 20, 22, 23, 24, 26, 27, 31, 32, 34, 35, 36, 38, 39, 40, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49.

Teresa Cichoń – okręg nr 8 – ulice:

ALEJA PŁK BELINY-PRAŻMOWSKIEGO 2D, 4, 6, 6A, 8, 10, 12, 14, 14A, 16, 16A, 16B, 18, 18A, 20, 20A, 22, 24, 24A, 24B, 26, 26A, 26B, 28, 30, 32, 34, 36, 40, 42, 44, 44A, 46, 46A, 48, 48A, 48B, 48C, 50, 52, 54.

ARIAŃSKA 1, 2, 3, 3A, 4, 5, 6, 6A, 7, 8, 8A, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18.

BOROWICKIEJ 5, 6, 7, 12.

BOSACKA 5, 7, 9, 11.

KURKOWA 3, 5,

LUBICZ 16A, 20, 22, 24, 26, 28, 28A, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48.

LUBOMIRSKIEGO 1, 2, 3, 5, 5A, 7, 7A, 9, 11, 13, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 45A, 47, 49, 51.

MOGILSKA 16, 18, 20.

OLSZAŃSKA 5, 5A, 7, 7A.

RAKOWICKA 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10A, 10B, 11, 11A, 12, 14, 14A, 14B, 15, 15A, 16, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31A, 33, 33A, 35, 35A.

RONDO MOGILSKIE 1.

TOPOLOWA 2, 3, 4, 4- 4A, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 18A, 19, 19A, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 50A, 52.

ZYGMUNTA AUGUSTA 1, 3, 5, 7, 9.

Adam Bielarz – okręg nr 9 – ulice:

BLICH 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9.

BOTANICZNA 3, 4, 4A, 6, 8, 10.

BUJWIDA 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11.

GENERAŁA DWERNICKIEGO 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7A, 7B, 8, 9.

GRZEGÓRZECKA 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 20A, 24, 32, 32A, 34, 34A, 36, 38, 40.

HETMANA ŻÓŁKIEWSKIEGO 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 17A, 17B, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26A, 27, 28, 30, 32, 34, 34A, 34B, 36, 38.

KOŁŁĄTAJA 2, 3, 4, 5, 5A, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 16.

KOPERNIKA 15, 15A, 15B, 15C, 17, 17A, 19, 19A, 19B, 19C, 19E, 21, 21A, 21B, 22, 23, 25, 26, 27, 27A, 29, 30, 31, 32, 36, 38, 40, 44, 50.

LUBICZ 15, 17A, 17B, 17C, 17D, 17E, 17F, 17G, 17H, 17I, 17J, 19, 21, 23, 23A, 23B, 25, 25A, 25B, 27, 27A, 31.

SOŁTYKA 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 19.

STRZELECKA 2, 2A, 7, 9, 11, 13, 15, 15A, 17, 19, 21.

ŚNIADECKICH 2, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 12, 12A, 12B, 13, 14.

ŚWIĘTEGO ŁAZARZA 1, 3, 6, 7A, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 15A, 16, 17, 19, 21.

Violetta Zapiór – okręg nr 10 – ulice:

ALEJA DASZYŃSKIEGO 3, 3B, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 15A, 17, 19, 21, 21A, 21B, 23, 25, 27, 29, 33.

GRZEGÓRZECKA 1, 3.

HALICKA 21.

KSIĘDZA BLACHNICKIEGO 1, 2, 3, 5, 7, 7A, 8, 9, 10, 11.

KSIĘDZA GURGACZA 1, 5, 6, 7, 8.

METALOWCÓW 1, 3, 4, 5, 6.

MIODOWA 53, 55, 55A.

PODGÓRSKA 28.

SIEDLECKIEGO 1, 2, 3, 4, 10, 11, 12, 13.

WIŚLISKO 1, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 12.

Eliza Palka-Grochal – okręg nr 11 – ulice:

ALEJA DASZYŃSKIEGO 8, 12, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32.

CHODKIEWICZA 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10A, 10B, 10C, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 24.

GRZEGÓRZECKA 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 25, 25A, 27, 29, 31, 33, 39, 41, 41A, 41B, 43, 43A, 45, 45A, 45B, 47, 49, 51.

MASARSKA 3, 6, 7, 8.

POLA 1, 3, 4, 5, 6, 7.

PROCHOWA 1, 2, 3, 5, 6, 6A, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13A, 14, 15, 17.

RZEŹNICZA 1, 3, 5, 5A, 7, 9, 11.

Michał Skoczeń – okręg nr 12 – ulice:

ALEJA POKOJU 1, 1A, 3, 5.

GĘSIA 6, 8, 10, 12, 20, 26, 44.

GRZEGÓRZECKA 67, 67A, 72, 74, 76, 76A, 76B, 78.

KOTLARSKA 2, 3, 4, 5, 5A, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 14, 16, 18.

MASARSKA 9, 11, 13, 14, 15, 16.

PODGÓRSKA 34, 36.

ROGOZIŃSKIEGO 3, 5, 6, 12.

RZEŹNICZA 2, 2A, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20.

SEMPERITOWCÓW 5, 6, 7, 7A, 8, 11, 13, 14, 15, 17.

Jarosław Świech – okręg nr 13 – ulice:

ALEJA POKOJU 2, 2A, 4, 6, 8.

ALEJA POWSTANIA WARSZAWSKIEGO 4, 4A, 6, 10, 12.

KORDYLEWSKIEGO 1, 2, 2A, 3, 4, 5, 5A, 7, 11, 12, 14, 16.

PROFESORA SZAFERA 1, 2, 5, 7, 7A, 9, 11.

PRZY RONDZIE 2, 4, 6.

SĄDOWA 1, 3, 4, 5, 7, 9.

Grzegorz Finowski – okręg nr 14 – ulice:

MOGILSKA 11, 13, 13B, 15A, 15B, 17, 17A, 19, 21, 23, 25, 27, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 43B, 49, 51, 53, 57.

MOSIĘŻNICZA 2, 3.

PUŁKOWNIKA NULLO 20, 24, 26, 27, 28, 30, 30A, 32, 33, 34, 36, 38, 40, 42.

PRZY RONDZIE 3, 5, 7, 53, 55.

Małgorzata Ciemięga – okręg nr 15 – ulice:

ALEJA POKOJU 10, 12, 14, 14A.

PUŁKOWNIKA NULLO 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 23.

Marta Fujak – okręg nr 16 – ulice:

ALEJA POKOJU 5A, 5B, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23.

BOBROWSKIEGO 1, 1A, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17.

GRZEGÓRZECKA 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98.

PUŁKOWNIKA NULLO 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8A.

Monika Firlej – okręg nr 17 – ulice:

ALEJA POKOJU 27A, 27B, 29, 29A, 29B.

FABRYCZNA 3, 4, 6.

GRZEGÓRZECKA 81, 85, 87, 93, 95, 97, 99A, 99B, 99C, 100, 101, 102, 103, 104, 105.

SKRZATÓW 1, 3, 4, 5, 6.

ŻÓŁTEJ CIŻEMKI 3, 5.

Paweł Stachowiec – okręg nr 18 – ulice:

ALEJA POKOJU 20, 20A, 22, 32, 32A, 44, 46.

DĄBSKA 1A, 5, 10, 11, 11A, 12, 14, 18, 19, 19B, 21, 21A, 21B, 21C, 22A, 22B, 24, 25, 26.

JACHOWICZA 1, 1A, 1C, 2, 5.

KOSYNIERÓW 5, 9, 15B, 23, 25, 29.

LEMA 32.

MOGILSKA 105, 109.

NIZINNA 3, 7.

ŚWITEZIANKI 1A, 2, 3, 5, 7, 9, 11.

ZWYCIĘSTWA 1, 2, 2A, 2B, 3, 4, 4A, 4B, 4C, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10A, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 39.

Kamila Stalmach – okręg nr 19 – ulice:

ALEJA POKOJU 24, 26, 28, 30, 31A, 31B, 33, 37, 41, 43, 45.

NA SZANIEC 1, 1A, 2, 3, 4, 5, 5A, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 17, 17A, 19, 21, 23.

Szymon Szlachta – okręg nr 20 – ulice:

BAJECZNA 1, 2, 2B, 3, 4, 4A, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 18, 20, 22.

MIEDZIANA 17, 20.

OFIAR DĄBIA 2, 2A, 2B, 2D, 3, 4, 10, 10A, 12, 14A.

WIDOK 22, 22A.

Małgorzata Włoszczyk – okręg nr 21 – ulice:

PÓŁKOLE 1, 2, 2A, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9A, 10, 11, 12, 13B, 14, 15A, 15B, 16.

WIDOK 2, 2A, 4, 5, 6, 6A, 7, 8, 8A, 9, 10, 10A, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21A, 21B, 23, 25, 25A, 25B, 27, 27A, 31, 33, 35, 35A, 37, 39, 39A, 41.