KONKURS FOTOGRAFICZNY “RODZINA W OBIEKTYWIE. RODZINA NA SPORTOWO”

Pasjonujesz się fotografią i sportem? Kibicujesz sukcesom najbliższych? Mieszkasz w Krakowie? Weź udział w konkursie fotograficznym „Rodzina w obiektywie. Rodzina na sportowo” – zachęca Marzena Paszkot, Pełnomocnik Prezydenta Miasta Krakowa ds. Rodziny. Główną ideą konkursu jest integracja pokoleń, wzmocnienie pozytywnego modelu rodziny oraz promocja aktywności fizycznej i zdrowego trybu życia wśród dzieci i młodzieży z krakowskich rodzin.

Konkurs organizowany przez  Gminę Miejską Kraków i  Staromiejskie Centrum Kultury Młodzieży już po raz czwarty odbywa się w ramach kampanii “Kraków stawia na rodzinę”.

Honorowy patronat nad konkursem objęli Prezydenta Miasta Krakowa Jacek Majchrowski oraz Małopolski Kurator Oświaty Aleksander Palczewski.

Szkolne zawody, wypady rowerowe, rodzinne kibicowanie polskim skoczkom narciarskim, popołudnie spędzone z rówieśnikami na Orliku – sport ma różne oblicza,. Jednakże każde z nich może wywoływać równie mocne emocje i wzruszenia. Stwórzmy niezwykły album sportowego życia krakowskiej rodziny. Pokażcie, że aktywność fizyczna nie jest Wam obca!

Konkurs fotograficzny „Rodzina w obiektywie. Rodzina na sportowo” skierowany jest do wszystkich mieszkańców Gminy Miejskiej Kraków, amatorsko zajmujących się fotografią. Przewidziane są trzy kategorie wiekowe – dzieci do lat 12, młodzież 13 – 17 lat oraz dorośli.

Serdecznie zapraszamy do udziału!!

O wynikach konkursu zadecyduje Jury, w skład którego wejdą artyści fotograficy, artyści plastycy oraz przedstawiciele organizatorów i sponsorów. Zdjęcia (max. 5) w formacie JPG o rozmiarze min. 1772×2480 pikseli i rozdzielczości 300 dpi, należy nadsyłać na adres e-mail: konkurs.sckm@gmail.com w terminie do 11 maja 2014 r. wraz z krótką informacją (imię i nazwisko autora, data urodzenia, adres zamieszkania, telefon kontaktowy, krótki opis fotografii).  Szczegółowy regulamin znajduje się na stronach internetowych www.bip.krakow.pl oraz www.sckm.krakow.pl

Ogłoszenie wyników oraz wręczenie nagród nastąpi w dniu 25 maja 2014 r. podczas Święta Rodziny Krakowskiej na Bulwarze Czerwieńskim.

Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody ufundowane przez Bonarka City Center, Sony Centre oraz Martes Sport.

Regulamin konkursu fotograficznego

0 replies on “KONKURS FOTOGRAFICZNY “RODZINA W OBIEKTYWIE. RODZINA NA SPORTOWO””