„By każdy czuł się wyjątkowym Gościem”

Katolicki Dom Kultury został kolejny raz nagrodzony w akcji „Miejsce przyjazne seniorom”, którą organizuje Województwo Małopolskie oraz Gmina Miejska Kraków. Głównym celem akcji jest promowanie miejsc przyjaznych seniorom – instytucji, placówek oświatowych, miejsc użyteczności publicznej. Cieszymy się, że udało nam się stworzyć miejsce, w którym osoby starsze czują się dobrze. Tu mogą rozwijać swoje pasje i zainteresowania.

Pragniemy, aby każdy, kto do nas przyjdzie, nie był tylko uczestnikiem zajęć, ale także czuł się miłym, wyjątkowym Gościem.

Za nami świąteczny kiermasz decoupage’u i rękodzieła. Prace wykonane w różnych technikach przez uczestników naszych zajęć stworzyły niepowtarzalną przedświąteczną wystawę. Kiermasz bożonarodzeniowy jest okazją do zakupu jedynych w swoim rodzaju, oryginalnych i pięknych prezentów świątecznych.

Zapraszamy wszystkich naszych sympatyków na kolejne ciekawe imprezy i spotkania.

W uroczystość Trzech Króli 6 stycznia 2015r. w auli KDK odbędzie się wspólne kolędowanie. Ta piękna tradycja niech będzie okazją do spotkania się w szerszym gronie rodzin, przyjaciół i tych wszystkich osób, które swą radość z narodzenia Pana chcą wyrazić śpiewem. Na gości jak zawsze czeka słodki poczęstunek.

Natomiast w karnawale zaprosimy dorosłych i seniorów na bal karnawałowy z niespodziankami.

Już od 16-go lutego ferie zimowe – czas odpoczynku i zabawy. Podczas akcji “Ferie z KDK”, na którą zapraszamy wszystkie dzieci i młodzież pozostające w tym czasie w mieście. Ciekawe zajęcia, wyjścia i zabawy będą odbywały się codziennie w godz. 9.00 do 15.00 w pierwszym tygodniu ferii.

O szczegółach akcji feryjnej i zajęciach w KDK można dowiedzieć się zaglądając na naszą stronę internetową: www.kdksapieha.vbiz.pl.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

 

Katolicki Dom Kultury

im. ks. kard. A. S. Sapiehy

31 – 552 Kraków, ul. Bobrowskiego 6

tel. 12 417 35 00

mail: kdksapieha@vbiz.pl

www.kdksapieha.vbiz.pl

 

0 replies on “„By każdy czuł się wyjątkowym Gościem””