Wycieczki z przewodnikiem w projekcie Velocitta

DrukwerkZapraszamy wszystkich, którzy nie boją się pięknej jesiennej pogody i chcą lepiej poznać Kraków, jego wspaniałą historię i najgłębiej skrywane tajemnice podczas rekreacyjnych przejażdżek rowerowych z przewodnikiem. Przyjemna atmosfera, wiele ciekawostek historycznych, piękne krakowskie legendy i mnóstwo bezcennych informacji gwarantowane! Zapraszamy wszystkich na Velo-przejażdżki z przewodnikiem.

Pierwsze październikowe Velo-przejażdżki z przewodnikiem odbędą się:

11 października „Kraków w cieniu żywiołów” o godz. 11:00, miejsce zbiórki: PLAC BOHATERÓW GETTA (zgłoszenia do 8 października)

17 października „Szlak Zbrodni i Kary” o godz. 14:00, miejsce zbiórki: PLAC WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH (zgłoszenia do 15 października)

25 października „Czasy Długosza w Krakowie” o godz. 11:00, miejsce zbiórki: PLAC WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH (zgłoszenia do 22 października)

Każda z wycieczek będzie trwać ok. 2,5-3 godzin.

Wycieczki przeznaczone są dla użytkowników miejskiej wypożyczalni rowerów KMK Bike, bowiem mogą wziąć w nich udział tylko ci uczestnicy, którzy będą w ich trakcie korzystać z rowerów KMK Bike. Jeśli zatem nie jesteś jeszcze użytkownikiem wypożyczalni – nie zwlekaj i zarejestruj się już dziś na stronie www.kmkbike.pl! Rejestracja jest bardzo prosta, a wpłata potrzebna do aktywacji konta dla nowych użytkowników to jedyne 20 zł!

Wszyscy uczestnicy wycieczek będą w trakcie ich trwania korzystać z roweru zupełnie za darmo! Zarząd Infrastruktury Komunalnej i Transportu w Krakowie, jednostka miejska zarządzająca wypożyczalnią, zobowiązał się do zwrotu kosztów wypożyczania roweru na czas wycieczki, a także godzinę przed, jak i godzinę po jej zakończeniu (w sumie 5 godzin).

Ilość miejsc na pojedynczą wycieczkę jest ze względów organizacyjnych limitowana. Zgłoszenia można nadsyłać na adres mailowy: joanna.majdecka@um.krakow.pl lub pod numerem telefonu 12 616 87 70 (od poniedziałku do piątku w godz. 7:30-15:30). Prosimy o dopisek WYCIECZKA Renesans w tytule maila.

W zgłoszeniu bardzo prosimy o podanie następujących danych zgłaszanych uczestników: imię i nazwisko, adres e-mailowy i/lub numer telefonu oraz rozmiar koszulki T-shirt (XS, S, M, L, XL, XXL). Wszyscy uczestnicy wycieczki na jej zakończenie otrzymają zestaw sympatycznych upominków. Podanie numeru telefonu nie jest obowiązkowe, ale z pewnością ułatwi i przyspieszy ewentualny kontakt.

Wycieczki organizowane są przez Wydział Gospodarki Komunalnej Urzędu Miasta Krakowa w ramach unijnego projektu VeloCitta. Prowadzącymi wycieczkę będą przewodnicy współpracujący z krakowską Agencją Usług Przewodnickich i Turystycznych „Renesans”.

Zgłoszenie na wycieczkę jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Kolejne Velo-przejażdżki
z przewodnikiem planowane są w listopadzie!

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

0 replies on “Wycieczki z przewodnikiem w projekcie Velocitta”