Drzwi Otwarte w biurach nieruchomości

unnamed

Szanowni mieszkańcy,

30 marca obchodzone jest mało znane święto – Dzień Pośrednika w Obrocie Nieruchomościami. Dlaczego 30 marca? Otóż 30 marca to data historyczna. Tego dnia, w 1867 roku, zawarta została transakcja sprzedaży bodaj największego w historii kawałka gruntu – Alaski. Stronami umowy, w której za kwotę 7,2 miliona dolarów właściciela zmieniła działka o powierzchni 1,6 mln km2 były rządy Stanów Zjednoczonych i Rosji. Negocjatorem – dziś można by powiedzieć – pośrednikiem, który brał udział w rokowaniach ze strony amerykańskiej – był Polak – generał Włodzimierz Bonawentura Krzyżanowski, brat cioteczny Fryderyka Chopina.
Opisana transakcja oraz charakter, w jakim uczestniczył w niej polski generał są najlepszym argumentem uzasadniającym ustanowienie Dnia Pośrednika w Obrocie Nieruchomościami właśnie 30 marca. Stąd datę tą Pośrednicy wybrali na obchodzenie swojego święta.
W związku z tym biura stowarzyszone w Małopolskim Stowarzyszeniu Pośredników w Obrocie Nieruchomościami organizują dla mieszkańców dzielnicy Dzień Otwarty – zapraszają do swoich biur na BEZPŁATNE konsultacje w sprawach dotyczących nieruchomości – sprzedaży, wynajmu oraz inne aspekty prawne. Można w tym dniu porozmawiać i poznać zakres obowiązków pośrednika i zastanowić się nad ewentualną współpracą z pośrednikiem.

Biura na terenie naszej dzielnicy biorące udział w akcji:

1. BELWEDER Nieruchomości

Imię i nazwisko pośrednika: Grzegorz Maciejowski lic. 4199
Anna Tobera-Dec lic. 21414

Adres biura : Ul. Garczyńskiego 2/2, 31-524 Kraków

Telefon : 603-835-939

Godziny, w jakich odbywać się będą konsultacje: 10-17 po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym

0 replies on “Drzwi Otwarte w biurach nieruchomości”