Znajdź pracę marzeń z Kolpingiem

ulotka-tak-potrafi_o-1str

Szukasz pracy? A może masz pomysł na działalność gospodarczą, ale brak Ci środków na start? Chciałbyś dostać się na ciekawy płatny staż lub podszkolić zupełnie za darmo? Jeśli odpowiedź na któreś z pytań brzmi TAK, skorzystaj z oferty projektów unijnych, które realizuje krakowska organizacja – Związek Centralny Dzieła Kolpinga w Polsce. Właśnie ruszyła rekrutacja! 

Projekt Rozwój i praca – aktywizacja zawodowa osób po 50 r.ż.” jest skierowany do osób, które ukończyły 50 rok życia, które są bezrobotne lub bierne zawodowo.

Natomiast projekt Tak potrafię! skierowany jest dla osób do 29 roku życia, które nie pracują
i nie są zarejestrowane w urzędzie pracy, nie kształcą się w trybie dziennym (stacjonarnym) oraz nie szkolą się (w okresie ostatnich 4 tygodni).

W ramach projektów uczestnicy otrzymają wszechstronne wsparcie w formie: szkoleń, staży zawodowych, wsparcia adaptacyjnego, zatrudnienia subsydiowanego, jak również doradztwa zawodowego i pośrednictwa pracy.

Dla uczestników projektów zaplanowano również m.in.: stypendia, zwrot kosztów dojazdu czy też zapewnienie opieki nad osobami zależnymi.

Ponadto w projekcie „Tak potrafię!” istnieje możliwość otrzymania środków na własną działalność gospodarczą. Uruchomiono cztery Centra Wsparcia Kolping (Kraków, Brzesko, Oświęcim, Wadowice), które prowadzą rekrutację uczestników projektu.

 

Projekt  „Rozwój i praca – aktywizacja zawodowa osób po 50 r.ż.” oraz „Małopolskie Kobiety Aktywne” jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego
w ramach 8 Osi Priorytetowej Rynek Pracy Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020

Projekt „Tak, potrafię!” jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Inicjatywy na rzecz zatrudnienia ludzi młodych.

 

Adres Centrum:

Centrum Wsparcia „Kolping”,  ul. Żułowska 51, 31-436 Kraków

tel.: 12 418 77 67  Anna Wilk

tel.: 12 418 77 77 Józef Sikorski

email: centrum.krakow@kolping.pl

email: 50.krakow@kolping.pl

email: kobieta.krakow@kolping.pl

www. takpotrafie.kolping.pl

www.kolping.pl

https://www.facebook.com/Projekt-Rozw%C3%B3j-i-praca-aktywizacja-zawodowa-os%C3%B3b-po-50-r%C5%BC-940254062769427/https://www.facebook.com/Tak-potrafi%C4%99-1272684892775671/

0 replies on “Znajdź pracę marzeń z Kolpingiem”