Rozlicz PIT na terenie Krakowa

unnamed

Wydział Promocji i Turystyki UMK 1 października 2016r. rozpoczyna II turę kampanii informacyjno-promocyjnej zachęcającej do rozliczania podatku PIT na terenie Krakowa. Hasłem przewodnim kampanii jest „Miasto Twojego życia – tu mieszkasz, tu złóż PIT”.
Celem kampanii jest zachęcenie wszystkich, tych którzy mieszkają, pracują, studiują, żyją w Krakowie, ale rozliczają się z podatku PIT w innych miejscowościach do tego, aby w rocznym zeznaniu podatkowym wskazali Kraków jako beneficjenta odprowadzanych przez siebie środków – aby płacili podatek PIT na terenie stolicy Małopolski.
W związku z powyższym uprzejmie proszę o wsparcie działań promocyjnych poprzez zamieszczenie bannerów na stronach internetowych Rad Dzielnic. Bannery występują w czterech wersjach do wyboru. Umieszczony banner powinien zawierać aktywne hiperłącze do strony www.krakow.pl/podatki.
Osobą do kontaktu w przedmiotowej sprawie jest p. Katarzyna Banaś, tel.12 616 6060, e-mail: Katarzyna.Banas@um.krakow.pl, pracownik Wydziału Promocji i Turystyki.

0 replies on “Rozlicz PIT na terenie Krakowa”