Połącz przyjemne z pożytecznym i dołącz do nas na Piknikach Obywatelskich.

D1

Pikniki obywatelskie to nie tylko doskonała okazja do zapoznania się z projektami zgłoszonymi w tegorocznym Budżecie Obywatelskim, ale też możliwość uczestniczenia w licznych atrakcjach towarzyszących dla małych i dużych. Dzieci zapraszamy do wzięcia udziału w zabawach z animatorem, zaś dorośli w tym czasie, mogą odpocząć w naszej strefie relaksu, posilić się w jednym z kilku mobilnych punktów gastronomicznych (food track) lub skorzystać z bezpłatnych usług stacji naprawy rowerów.

Od godziny 12, w każdym z pięciu namiotów, podzielonych tematycznie wg dziedzin (kultura, zieleń, infrastruktura, sport, edukacja) będą przedstawiane tegoroczne projekty budżetowe. Sposób prezentacji jest dowolny, liczymy zatem, że Wnioskodawcy zaskoczą nas ciekawą formą i zainteresują mieszkańców na tyle, aby ci chętnie zagłosowali na ich projekt. Na piknikach przygotowane zostanie specjalne miejsce do głosowania – namiot wyposażony  w odpowiednie stanowiska, gdzie zagłosować będzie można zarówno w formie elektronicznej, jak i papierowej. W razie wątpliwości zawsze skorzystać można z pomocy Konsultantów, którzy chętnie udzielą zainteresowanym wszelkich informacji dotyczących Budżetu Obywatelskiego.

Od 16 – 20 zapraszamy wszystkich mieszkańców na zabawę taneczną. Na scenie pojawią się również instruktorzy tańca, którzy poprowadzą lekcję przed potańcówką.

Zatem czerwiec w Krakowie zapowiada się wyjątkowo. Nasze Miasto zgodnie z przedwojenną tradycją  obchodzić będzie swoje święto. W ramach imprez mających uświetnić to wydarzenie, serdecznie zapraszamy mieszkańców do udziału w piknikach obywatelskich, które odbędą się

17 czerwca – Park Bednarskiego w godz. 12-20

18 czerwca – Park Ratuszowy w godz. 12-20

25 czerwca – Błonia w godz. 12-20

 

0 replies on “Połącz przyjemne z pożytecznym i dołącz do nas na Piknikach Obywatelskich.”