Rodzinne pływanie 2021

jedynka-plywanie-z-rodzinaGmina Miejska Kraków, Ośrodek Sportu i Rekreacji „KOLNA”, Ośrodek Sportowo-Rekreacyjny „Kurdwanów Nowy” oraz Centrum Rozwoju Com Com Zone Nowa Huta  serdecznie zapraszają rodziny z dziećmi mieszkające na terenie miasta Krakowa na bezpłatne, rodzinne lekcje pływania. Zajęcia odbywają się w ramach kampanii „Kraków stawia na rodzinę”.

Główną ideą akcji jest integracja rodzin oraz zachęcanie ich do wspólnego, aktywnego i sportowego spędzania wolnego czasu.

„Rodzinne pływanie” skierowane jest do krakowskich rodzin, które mogą skorzystać z bezpłatnej nauki pływania pod okiem doświadczonego instruktora. W skład jednej rodziny może wejść maksymalnie pięć osób, tj. dwoje rodziców (lub rodzic) i max. 3 dzieci (od 5 lat do 16 roku życia).

Lekcje rodzinnego pływania odbywają  na pływalniach będących nowoczesnymi placówkami sportowo – rekreacyjnymi zlokalizowanymi na terenie Krakowa:

Ośrodek Sportu i Rekreacji “KOLNA”, ul. Kolna 2, Kraków

Ośrodek Sportowo-Rekreacyjny „Kurdwanów Nowy”, ul. Wysłouchów 34a, Kraków

Centrum Rozwoju Com Com Zone Nowa Huta, ul. Ptaszyckiego 6, Kraków

Szczegółowe informacje o akcji:

basen przy ul. Kolnej 2 tutaj

basen KSOS „Kurdwanów Nowy”ul. Wysłouchów 34a  tutaj

basen Com Com Zone Nowa Huta przy ul. Ptaszyckiego 6 tutaj

Uwaga! Ilość miejsc jest ograniczona i o wzięciu udziału w akcji decyduje kolejność zgłoszeń.

Zapisy:

Ośrodek Sportu i Rekreacji “KOLNA”, ul. Kolna 2 – tel. 12 252 40 50

Ośrodek Sportowo-Rekreacyjny “Kurdwanów Nowy” ul. Wysłouchów 34a, zapisy przez stronę www.kurdwanow.ksos.pl, tel. 12 654 53 55

Centrum Rozwoju Com Com Zone Nowa Huta, ul. Ptaszyckiego 6 – tel. 12 682 11 11, tel. 694 401 702

Gmina Miejska Kraków i  Lemon Concept s.c. serdecznie zapraszają rodziców z dziećmi w wieku do lat 4, mieszkających na terenie miasta Krakowa na bezpłatne, rodzinne lekcje pływania. Zajęcia odbywają się w ramach kampanii „Kraków stawia na rodzinę”.

Projekt „Rodzinne pływanie – pływające maluchy” skierowany jest do  rodziców z dziećmi do lat 4, którzy mogą skorzystać z bezpłatnej nauki pływania pod okiem doświadczonego instruktora.

Lekcje pływania mają na celu stymulacje rozwoju psychofizycznego dzieci, oswojenia z wodą a wszystko w formie zabawy pod okiem wykwalifikowanych instruktorów. Zajęcia prowadzone są w grupach dostosowanych do wieku.

Lekcje rodzinnego pływania dla maluchów odbywają  na pływalni Lemon Fitness  

Szczegółowe informacje o akcji:

basen Lemon Fitness tutaj

Uwaga! Ilość miejsc jest ograniczona i o wzięciu udziału w akcji decyduje kolejność zgłoszeń.

Zapisy:

Lemon Concept s.c , tel. 733-999-785

0 replies on “Rodzinne pływanie 2021”