BO WEBINARIA – spotkania on-line z ekspertami

Rysunek komputera i osób, tekst

W ramach X edycji budżetu obywatelskiego przedstawiamy 2 panele z wykładami on-line prowadzonych przez praktyków i ekspertów z zakresu zieleni, infrastruktury, organizacji eventów czy działań kierowanych do dzieci. Tematyka spotkań została  starannie wyselekcjonowana tak, aby dotyczyła obszarów w których mieszkańcy i mieszkańcy najchętniej zgłaszają projekty.

Spotkania zostały zaplanowane w dwóch datach:

Przestrzeń miejska

15 lutego br.  godz. 17:00

LINK zostanie opublikowany tutaj.

Wydział Geodezji Wykorzystanie Portalu MSIP Obserwatorium.
Zarząd Zieleni Miejskiej Zielone projekty  – o czym warto pamiętać? Inspiracje, pomysły, dobre praktyki.
Zarząd Dróg Miasta Krakowa Projekty drogowe – od czego zacząć, jak napisać, o czym warto pamiętać.

Przestrzeń kultury

16 lutego br.  godz. 17:00

LINK zostanie opublikowany tutaj.

Biblioteka Kraków Zakup książek, gier planszowych, audiobooków, kodów do e-booków, książkomatów oraz działalność kulturalno-edukacyjna na przykładzie Biblioteki Kraków.
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta Obywatel w Kulturze — współpraca z instytucją kultury od pomysłu do realizacji projektu
z Budżetu Obywatelskiego.
Krakowskie Biuro Festiwalowe Jak zaplanować wydarzenie zgodnie z zasadami dostępności? O czym warto wiedzieć i pamiętać przy projektach dla dzieci i rodzin z dziećmi?

W ramach webinariów będzie można zadać pytania dotyczące prezentowanej tematyki lub zainspirować się w swoich pracach nad projektem. Będzie to również doskonała okazja, aby zweryfikować swoją wiedzę i dostrzec nowe aspekty budżetu obywatelskiego oraz spotkać się z przedstawicielami m.in. Wydziału Geodezji, Zarządu Zieleni Miejskiej, Biblioteki Kraków, Krakowskiego Biura Festiwalowego, Zarządu Dróg Miasta Krakowa, Muzeum Krakowa, Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta.

Webinaria będą dostępne dla każdego zainteresowanego mieszkańca, wystarczy kliknąć
w opublikowany link.

Zachęcamy do udziału! #BOwarto być on-line!

0 replies on “BO WEBINARIA – spotkania on-line z ekspertami”