Pracownia Młodych na Grzegórzkach!

Czy wiecie że na Grzegórzkach ma powstać Pracownia Młodych – otwarte miejsce spotkań dla młodych. Obecnie są takie dwie w Krakowie.
Pracownia Młodych może mieć wiele funkcji: miejsce do nauki, z przestrzenią do relaksu, wymiany pasji oraz zainteresowań, pełni też rolę laboratorium obywatelskości. ✌️Takie miejsca są wyposażone w laptopy, tablice multimedialne, telewizor, rzutnik, sprzęt fotograficzny oraz wiele innych mebli i sprzętów przydatnych dla młodych.
➡️ KDO ds. Młodzieży w Krakowie poprosiło nas o pomoc w dotarciu do młodych z naszej dzielnicy, aby poznać bliżej potrzeby grupy docelowej, a także znaleźć dla miejsca najlepszą lokalizację.
Wpisujcie w komentarzach pomysły📝, gdzie Waszym zadaniem powinno takie miejsce powstać (rejon). Jesteśmy ogromnie ciekawi Waszych pomysłów. 💡
Rodzice, ciocie, nauczyciele czytający ten post – prześlijcie go uczniom, studentom! Zaangażujcie ich w proces decydowania o miejscu ich przyszłych spotkań.
📝Jeśli macie chwilę wypełnijcie ankietę on-line: (link w komentarzach)
🗣Jeśli chcesz jeszcze aktywniej włączyć się w proces tworzenia rekomendacji, znasz potrzeby młodzieży z Grzegórzek, uczysz się lub mieszkasz w tej okolicy, serdecznie zapraszamy na IV posiedzenie KDO ds. Młodzieży , które odbędzie się dnia 17 kwietnia w godzinach 15:00-16:30 w Fundacji Nausika przy ul. św. Krzyża 11/1.
Zapraszamy. 👍My też tam będziemy, bo bardzo podoba nam się ta inicjatywa 😊
Fot: mlodziez.krakow.pl
0 replies on “Pracownia Młodych na Grzegórzkach!”