“Lady Marmalade” i “Thriller” w Teatrze Variete

PHOTO KRZYSZTOF KALINOWSKI LOVEKRAKOW.PL KRAKOW TEATR VARIETE N/Z BUDYNEK 2015-01-20 variété

Diamonds are a girl’s best friends”, „Lady Marmalade” czy „Time of my life” już wkrótce zabrzmią w Krakowie w zupełnie nowych aranżacjach. Już niebawem w Teatrze Variete premiera „Variete Film Show”
Po spektaklach „Legalna Blondynka”, “Przerażony na śmierć” i paryskiej rewii „Le Rêve”, czas na kolejną premierę. W Teatrze Variete od dłuższego czasu trwały przygotowania do nowego spektaklu, który po raz pierwszy będzie można zobaczyć już 16 kwietnia. To Variete Film Show, podczas którego zabrzmią największe filmowe przeboje w zupełnie nowych i zapewne interesujących aranżacjach.

Trochę brawury

Na scenie zobaczymy między innymi Barbarę Kurdej-Szatan, znaną z tytułowej roli w musicalu „Legalna Blondynka”, Małgorzatę Chruściel, Rafała Szatana, Łukasza Szczepanika czy Piotra Brodzińskiego. Po raz pierwszy aktorom i wokalistom na scenie będzie towarzyszył zespół muzyczny.

– To prawdziwe show, gdzie oprócz brawurowych wykonań wokalnych, podziwiać będziemy znakomite układy choreograficzne, wzbogacone wizualizacjami najwyższej klasy – tak prezentuje się zapowiedź kwietniowego wydarzenia.

Już wiadomo, że publiczność będzie miała okazję na żywo posłuchać utworów takich jak “Diamonds are a girl’s best friends”, “Pretty woman”, “Lady Marmalade”, “Singin’ in the rain”, “Time of my life”, “Thriller” oraz “Golden eye”. To jednak tylko niektóre z propozycji muzycznych przygotowanych na potrzeby musicalu.

Rezyserem Variete Film Show jest Janusz Szydłowski, dyrektor Teatru Variete. W czerwcu 2015 roku przyznał w rozmowie z LoveKraków.pl, że „teatr zaskoczy widzów urokiem pewnych działań”. Ciekawe, czy uda się to i tym razem.

źródło: LoveKraków.pl

 

0 replies on ““Lady Marmalade” i “Thriller” w Teatrze Variete”