Pink Floyd Story – koncert Another Pink Floyd już 13 marca!

Agencja Modicon zaprasza na Pink Floyd Story – biografia PINK FLOYD w muzycznej opowieści zespołu ANOTHER.

Teatr Muzyczny Variete w Krakowie to idealne miejsce dla muzyki Pink Floyd. W wygodnym fotelu przemierzysz muzyczną podróż przez największe albumy Floydów, przeplatane subtelnie podanymi informacjami biograficznymi w postaci narracji. Ze sceny Variete popłynie niepowtarzalny floydowy klimat i emocje. Największe utwory Pink Floyd od poczatku działalności zespołu po ostatnią płytę, zagrane na żywo.

Na scenie Variete wystąpi jedenastu muzyków, a wokalnie utworom stawi czoła Norman Power – wokalista o liryce Dawida Gilmoura i charyzmie Rogera Watersa w jednym gardle. Partie gitarowe wykonają Marcin Kruczek, Grzegorz Koniarz i Piotr Myjak. Wiernie zagrane niuanse zostaną połączone z własną interpretacją muzyków. Całość zostanie oprawiona w klimatyczne światło w reżyserii Łukasza Wojtasa, a w oknie sceny pojawi się charakterystyczny dla Pink Floyd Circular Screen z wizualizacjami i efektami.
Zespół ANOTHER jest obecny od ponad siedmiu lat na polskiej scenie muzycznej i zebrał przychylność i aprobatę fanów Pink Floyd, stale koncertując w największych miastach w Polsce.

Zapraszamy!

źródło: TeatrVariete.pl

0 replies on “Pink Floyd Story – koncert Another Pink Floyd już 13 marca!”