SAW Grzegórzki na wiosnę i lato!

wprowadzanie piłkarzy na mecz 1

Zima minęła. Pierwszy tydzień ferii spędziliśmy w Wiśle, szusując na nartach, snowboardzie przy wspaniałej zimowej aurze. W drugim tygodniu podczas akcji ‘Zima w mieście’ zwiedzaliśmy różne zakątki Krakowa, bawiąc się a zarazem ucząc. Końcem lutego dzieci z naszego Stowarzyszenia miały zaszczyt wyprowadzać piłkarzy na meczu Wisły Kraków.

I zima się kończy… Tegorocznej zaś wiosny serdecznie zapraszamy uczniów klas VI Dzielnicy II (i nie tylko) do wzięcia udziału w kolejnej edycji Krakowskiego Konkursu Języka Angielskiego o Puchar Przewodniczącej Rady Dzielnicy II m. Krakowa. Konkurs organizowany jest przez nasze Stowarzyszenie, Szkołę Podstawową nr 38 w Krakowie oraz Śródmiejską Bibliotekę Publiczną w Krakowie. Honorowy Patronat nad konkursem objęli: Małopolski Kurator Oświaty oraz Dzielnica II, Bractwo Kurkowe oraz firma Lobos. Po raz kolejny uczniowie zmierzą się z testami, pochwalą przygotowaną przez siebie prezentacją oraz porozmawiają z Komisją – oczywiście w języku angielskim.

W czasie wakacji natomiast zapraszamy do spędzenia z nami czasu na obozach – w Białce Tatrzańskiej bądź nad morzem – we Władysławowie. Będziemy aktywnie spędzać czas, bawić się, zwiedzać, spacerować, uprawiać sporty i tańczyć na matach. Oprócz obozów po raz kolejny organizujemy akcję ‘Lato w mieście’, która jest bezpłatna. Dzieci w godzinach od 7.30 do 17.00 mają zapewnioną opiekę wychowawców, wyjście na wycieczkę oraz możliwość zamówienia obiadu. Więcej informacji o Krakowskim Konkursie Języka Angielskiego jak również o akcjach Lato 2016 znajduje się na naszej stronie internetowej oraz na plakatach.

Stowarzyszenie Aktywny Wypoczynek Grzegórzki
31-553 Kraków, ul. Fabryczna 3
www.aktywnywypoczynek-krakow.pl
sawg.krakow@gmail.com * 693904636

obóz w Wiśle

wprowadzanie piłkarzy na mecz 2

0 replies on “SAW Grzegórzki na wiosnę i lato!”