Wyślij PIT przez internet z centrum handlowego

Nie zwlekaj ze złożeniem zeznania podatkowego do końca kwietnia. Już w weekend 11-13 marca 2016 roku możesz wysłać swojego PIT-a podczas zakupów. Przez trzy dni pracownicy urzędów skarbowych będą czekać na Ciebie aż w kilkudziesięciu galeriach handlowych w całym kraju. Pomogą Ci wypełnić zeznanie podatkowe i od razu wysłać je elektronicznie bezpośrednio do Twojego urzędu skarbowego.

Ogólnopolska akcja „Szybki PIT w galerii handlowej” odbędzie się w dniach 11-13 marca (od piątku do niedzieli) w godzinach od 12.00 do 18.00 w centrach handlowych w największych miastach Polski. W Małopolsce akcja odbędzie się aż w 6 centrach handlowych w Krakowie, Tarnowie, Nowym Sączu i Nowym Targu. Na specjalnych wyznaczonych stanowiskach informacyjnych będą pełnili dyżur eksperci z urzędów skarbowych. Udzielą oni szczegółowych informacji na temat rozliczenia podatku dochodowego za ubiegły rok oraz rozwieją wątpliwości związane z wypełnieniem zeznania podatkowego czy skorzystaniem z ulg podatkowych i odliczeń. Najważniejsze jednak jest to, że urzędnicy pomogą wprowadzić PIT-a do systemu e Deklaracje i sprawnie wysłać go przez internet do dowolnego urzędu skarbowego w Polsce. Na miejscu otrzymają Państwo także urzędowe potwierdzenie odbioru zeznania. Pomoc urzędników jest w pełni darmowa i nie wiąże się ze spełnieniem jakichkolwiek warunków.

Jesteśmy nowoczesną administracją nastawioną na potrzeby naszego klienta. Staramy się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom Podatników i ułatwić im złożenie swojego zeznania podatkowego poprzez tworzenie dodatkowych stanowisk obsługi poza urzędami skarbowymi – informuje Izba Skarbowa w Krakowie. Wysłanie rocznego zeznania PIT przez system e-Deklaracje to najłatwiejszy, najszybszy i zupełnie darmowy sposób rozliczenia się z urzędem skarbowym.

Żeby skorzystać z pomocy pracowników urzędów skarbowych wystarczy zabrać ze sobą rozliczenie PIT-11 jakie otrzymujemy od pracodawców lub inne dokumenty świadczące o uzyskanych dochodach w 2015 roku. Jeśli chcemy skorzystać z ulg podatkowych, to należy również pamiętać o zabraniu ze sobą potwierdzenia wydatków, które chcemy odliczyć. Bardzo ważne jest by mieć ze sobą zeszłoroczne rozliczenie PIT (za 2014 rok) lub dokładną kwotę przychodu uzyskanego w 2014 roku – informacje te będą potrzebne do identyfikacji danych w systemie e-Deklaracje.

Zapraszamy do stanowisk Administracji Podatkowej w galeriach handlowych w całym kraju. Z pomocą naszych ekspertów bardzo szybko wypełnicie Państwo swojego e-PIT-a – przekonuje Izba Skarbowa w Krakowie.
Akcja „Szybki PIT w galeriach handlowych” zostanie zorganizowana w następujących obiektach w woj. małopolskim:

Lp Nazwa CH Miasto Adres CH
1 Galeria Krakowska Kraków ul. Pawia 5
2 M1 Kraków Kraków al. Pokoju 67
3 CH Czyżyny Kraków ul. Medweckiego 2
4 Galeria Tarnovia Tarnów ul. Krakowska 149/154
5 Galeria Sandecja Nowy Sącz ul. Węgierska 170
6 Galeria Nowotarska Buy & Fly Nowy Targ ul. Królowej Jadwigi 17

Lista lokalizacji dostępna jest na stronie www.SzybkiPIT.pl
Uwaga! Na stanowiskach w galeriach handlowych urzędnicy nie będą przyjmować zeznań podatkowych PIT w formie papierowej.

0 replies on “Wyślij PIT przez internet z centrum handlowego”