Chcesz wyBIEGAĆ poMOC dla małych pacjentów? To ostatni moment na zapisy!

Fundacja-Tesco-5-Bieg-charytatywny-zaproszenie-650x280Do 4 września trwają internetowe zapisy dla uczestników V Biegu Charytatywnego Fundacji Tesco Dzieciom. To ostatni moment, aby za pośrednictwem internetowego portalu zgłosić swoje uczestnictwo w biegu i uiścić opłatę startową, która w całości zostanie przekazana na pomoc małym pacjentom Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie.

 

Mieszkańcy Krakowa, Małopolski i wszyscy, którzy chcieliby wziąć udział w Biegu, mogą zapisywać się na wydarzenie w systemie internetowym http://zapisy.sts-timing.pl/59/ do 4 września. Aby mieć pewność, że rejestracja została zakończona, w tym samym terminie trzeba również wnieść opłatę startową, którą Fundacja Tesco Dzieciom w całości przeznaczy na zakup PRODROBOTA – nowoczesnego sprzętu rehabilitacyjnego dla pacjentów szpitala w Prokocimiu.

 

Bieg, który odbędzie się 10 września na krakowskich Błoniach, to nie tylko wydarzenie sportowe i pomoc charytatywna, ale też pomysł na spędzenie czasu we wrześniowy weekend. W programie przewidziane są atrakcje dla całej rodziny. Oprócz biegów na dystansie 3,5 km i 10 km, biegu na szpilkach, dziecięcych zawodów biegowych w programie wydarzenia znajdą się również liczne warsztaty, konkursy  i atrakcje promujące zdrowy tryb życia.

 

Uczestnictwo a tym samym wsparcie dla tej inicjatywy jest niezmiernie istotne, bo gdyby nie zaangażowanie ponad 4000 osób w czterech poprzednich edycjach Biegu Charytatywnego Fundacji Tesco Dzieciom niemożliwe byłoby wyremontowanie oraz doposażenie w sprzęt medyczny sali rehabilitacyjnej w Zakładzie Fizjoterapii, Szpitalnego Oddziału Ratunkowego, świetlic Onkologii i Hematologii oraz świetlic w Klinice Neurologii Dziecięcej.

 

– Każdy bieg jest wyzwaniem dla biegaczy, wolontariuszy, organizatorów i partnerów… Ale nasz bieg jest dodatkowo wyzwaniem dla „ludzkich serc”. Dołączenie do nas i udział w tym wydarzeniu to realna pomoc małym pacjentom Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie – mówi Katarzyna Michalska-Miszczyk, prezes Fundacji Tesco Dzieciom. Dlatego zachęcamy wszystkich, którym leży na sercu przyszłość dzieci, aby wystartowali razem z nami w V Biegu Charytatywnym Fundacji Tesco Dzieciom. 

0 replies on “Chcesz wyBIEGAĆ poMOC dla małych pacjentów? To ostatni moment na zapisy!”