Halowy turniej Skrzatów Grzegórzki Go!

W sobotę 17.01.2015 najmłodsza drużyna naszej Szkółki – Skrzaty, czyli chłopcy urodzeni w latach 2008/2009 –  wzięła udział w Halowym Turnieju FREZWID CUP w Skawinie. Dla większości zawodników były to pierwsze w życiu mecze i możliwość do rywalizowania i zabawy z rówieśnikami z innych zespołów z Krakowa i okolic. Emocje były wielkie (zarówno wśród zawodników, jak i ich rodziców), nie brakowało walki, pokazu piłkarskich umiejętności, pięknych bramek, indywidualnych akcji, ogromnej ilości pozytywnej energii, ale i  pojawiły się łzy porażki.

Nasza drużyna rywalizowała z takimi zespołami jak: Piast Skawina, Milenium Skawina, AP 21 Kraków, Juventus Soccer School Kraków, Grodzisko Raciechowice i Bronowianka Kraków. Były zwycięstwa i porażki, ale nie to było tego dnia najważniejsze. Priorytetem było zobaczyć uśmiech na twarzy młodych adeptów piłki nożnej z Grzegórzek, a tego w tym dniu było pod dostatkiem. Na koniec każdy z zawodników otrzymał prezenty i słodkie upominki, więc każdy opuszczał halę w Skawinie w dobrym nastroju.

Chłopcy na pewno będą mieli niezapomniane wrażenia, a turniej ten był dla nich świetnym przetarciem przed kolejnymi meczami, których już niedługo będą mieli całkiem sporo.

Wszystkich którzy chcieliby dołączyć do naszej najmłodszej drużyny zapraszamy na treningi w poniedziałki i środy.

Naszą szkółkę piłkarską podczas turnieju reprezentowali następujący zawodnicy: CZOŁOWSKI ŁUKASZ, BADOWSKI JAKUB, CICHY TYMOTEUSZ, KROS ALEKSANDER, PŁAWIAK BŁAŻEJ, SWATOWSKI TYMOTEUSZ,  WASILEWSKI ANTONI,  WILLMAN GRZEGORZ, HEBDA KRZYSZTOF, PEŁKA MAKSYMILIAN, MAGRYTA OLIWIER, BARTMAN MICHAŁ

 

Szkółka Piłkarska “Grzegórzki Go!”


                    
0 replies on “Halowy turniej Skrzatów Grzegórzki Go!”